O FIRMIE

Jesteśmy i działamy na runku Polskim już kilka lat.

Przez ten czas zdążyliśmy poznać naszych klientów i ich potrzeby. Stale rozszerzamy nasz asortyment starając się sprostać wymaganiom rynku. Nasza firma dzięki młodej i wykształconej kadrze, jej zaangażowaniu i rzetelności jest idealnym partnerem w świecie biznesu. Nasze meble są doskonałym sposobem na wzmocnienie nowoczesnego wizerunku Państwa firmy.

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie zapytania z Państwa strony oraz chętnie służymy doświadczeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów tworzymy produkty o wysokiej jakości, które dają poczucie harmonii urządzanego pomieszczenia.

image

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz mebli o zróżnicowanym ich przeznaczeniu, począwszy od mebli biurowych, mebli pracowniczych, metalowych, foteli, krzeseł z przeznaczeniem dla firm, różnego typu instytucji oraz klienta indywidualnego. Mamy nadzieję, że szeroki asortyment sprosta Państwa indywidualnym oczekiwaniom, potrzebom i preferencjom. Doświadczenie i kompetencje naszych pracowników gwarantują Państwu uzyskanie szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie dotyczące naszej oferty. Zapewniamy profesjonalną realizację zamówień na terenie całego kraju.

Oprócz wyrobów katalogowych realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Każde zamówienie jest realizowane najszybciej jak to możliwe, a zamówione towary dostarczane są bezpośrednio do klienta. Towary kupione w naszej firmie są zawsze najwyższej jakości, a można je nabyć w przystępnej cenie, którą oczywiście zawsze można negocjować, w zależności od wielkości zamówienia.

Nasze usługi obejmują także transport i montaż zamówionych produktów. W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą prosimy o kontakt. Szczególną uwagę przywiązujemy do rzetelnej i w pełni profesjonalnej obsługi Klienta.

Misja przedsiębiorstwa

Misją naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości usług i produktów, zrozumienie potrzeb klienta i spełnianie jego oczekiwań. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej jego potrzeby. Realizujemy usługi terminowo i dotrzymujemy powziętych zobowiązań.

Oferta

W naszej bogatej ofercie znaleźć można:

Meble Biurowe:

  • biurka, szafy, szafki, kontenerki, lady.

Meble Metalowe:

Fotele i krzesła:

Wyposażenie warsztatów:

 

SZYBKI KONTAKT

Szybki Kontakt

Sklep internetowy: www.sklep.metal-styl.com

MAPA DOJAZDU

Mapa Dojazdu